Jak se (ne)zamilovat?

Jak se (ne)zamilovat?

Projektivní a vysnívající procesy ve vztazích

Propojovák

Propojovák

🌱 úvodní meditace 🌱 cvičení ve skupině 🌱 povídání v kruhu 🌱 důvěra & podpora 🌱 společné posezení po kurzu

Mindfulness

Mindfulness

Jak zvládat stres a negativní emoce díky plnému prožívání přítomného okamžiku.

IMPROvizace a Mindfulness

IMPROvizace a Mindfulness

 ✔ Co má společného herecká disciplína a práce na sobě?  ✔ Je pro Vás důležitá všímavost? Chcete si být vědomi toho, co se ve Vás děje?   ✔ Vyzkoušejte s námi jiný způsob učení se “bytí v přítomném okamžiku”.   ✔ Pojďte si zvědomovat pohyby, gesta, mimiku a tělo vůbec za účelem prožití pravdivého okamžiku hry s druhým.

Komunitní setkání

Komunitní setkání

🌱 Pomáháme propojovat všechny, kteří se zajímají o osobnostní rozvoj a společnost. 🌱 Snažíme se podpořit novou generaci, která chce poznávat sebe, druhé a svět. 🌱 Mnoho z nás má vize, jak bychom mohli v 21. století žít, bez podpory ostatních je to však náročné. Proto se snažíme navzájem potkávat, sdílet a pomáhat si.

Nenásilná komunikace s Janem Burianem

Nenásilná komunikace s Janem Burianem

Kde kurz využijete? 🌱 při řešení vztahů v rodině či mezi blízkými (nesklouzávat do naučených nefunkčních reakcí, začít mluvit o tom, co je opravdu důležité) 🌱 v pracovních vztazích (lepší schopnost vyjednávat, spolupracovat a vést druhé lidi) 🌱 při navazování a prohlubování vztahů (menší obava z odmítnutí nebo nepochopení, větší důvěra a sebedůvěra a zároveň schopnost držet si své hranice)

Icebreakers

Icebreakers

🌱 Co byste řekli na pořádnou zásobu seznamovacích cvičení pro své workshopy, semináře a kamarády?

Jak nezabít svého partnera

Jak nezabít svého partnera

🌱 Je pro vás každodenní život ve vztahu náročný, ale milujete svého partnera a nechcete být sami? Máte pocit, že Vás partner neslyší? Máte pocit, že partner je z jiné planety a prostě ho nechápete? Chtěli byste ve vztahu najít společnou řeč? 🌱 Přijďtě na náš survival course pro partnery. Díky citlivé práci lektorky a zkušeností ostatních se můžete dozvědět, jak projít divočinou vztahů. Ideálně bez zranění. Možná si na závěr odnesete svoji osobní partnerskou KPZtku.

Veřejný projev - Jak si užít sebe sama na veřejnosti

Veřejný projev - Jak si užít sebe sama na veřejnosti

Připravili jsme pro Vás večer improvizačních, hlasových a rétorických cvičení. Od nejjednodušších krůčků se budeme učit pracovat s tělem, s hlasem a se svojí přítomností na jevišti. To vše v přátelském a bezpečném prostředí, kde se budeme moci o sobě i ostatních více dozvědět. Díky tomu možná budeme sebeuvědomělejší a autentičtější v komunikaci s ostatními a před ostatními.

IMPROvizace k Osobnostnímu rozvoji II

IMPROvizace k Osobnostnímu rozvoji II

🌱 Hledáte aktivitu, která Vás vytrhne ze všednosti běžných dnů a může Vás posunout ve Vašem životě? 🌱 Potřebujete s větším klidem zvládat osobní i veřejná setkání? 🌱 Reagovat na nečekané situace? 🌱 Nebo jste divadelníci tělem a duší, chtěli byste se rozvíjet v jevištním projevu a naučit se základy improvizace?