Jsme nezisková vzdělávací iniciativa s tříletou historií.
Organizujeme diskuzní večery 21čky, otevíráme a vyvíjíme kurzy,
navzájem se učíme a podporujeme. Škola 21 je také
živá komunita mladých lidí. Dobrovolničíme, učíme se,
bavíme, muzicírujeme, výletujeme...

Lektoři

Seznámí tě a provedou tvým vnitřním světem.
Stojí za kmenovými kurzy a ročním během. Společně vytváříme unikátní transformační program podle vize školy 21

Joshi

Průvodce životem v přítomnosti
a nalezení vnitřní radosti

Ukazuji a sdílím s lidmi u nás stále ještě poněkud netradiční pohled na to, kdo ve své podstatě jsme a jak díky tomu můžeme žít šťastně a naplněně v každodenní přítomnosti.

Jan F. Bím

Průvodce krajinami
vnějšími i vnitřními

Lidi, kteří cítí spirituální volání, podporuji v otevření dveří do duchovního světa, v otevření jejich srdce lásce, soucitu a odpuštění. Společně hledáme jejich individuální dar, poslání a cestu, jak je vyjádřit ve hmotném světě.

Helena Kurzweilová

Průvodkyně světem
emocí a potřeb

Sním o světě, v němž mají lidé jasno o své jedinečnosti a jejich cílem je proto spolupráce, ne boj. Tím, co umím, dávám této vizi život.

Martin Švihla

Průvodce tělem i myslí

Martinovy semináře a kurzy jsou kombinací jednoduchého fyzického cvičení, komunikačních technik a psychologických her, čímž oslovují a integrují tělo, srdce a mysl.

Organizační tým

Jsme organizační tým a zároveň cílová skupina.
Děláme školu 21, protože ji sami potřebujeme.
Chceš ji tvořit s námi?

Připoj se k nám na facebooku!

Dobrovolnictví

Škola 21 by nefungovala bez aktivních lidí, kteří do ní chodí a kteří pomáhají s jejím fungováním. Od nošení židlí až po stabilní roli v organizačním týmu, každá ruka i noha drží projekt při životě.

Příklady dobrovolnictví

Pomoc na akci

Nosíme židle, vybíráme vstupné, vaříme čaj nebo navigujeme příchozí. Staráme se, aby se na akci všichni cítili co nejlépe.

Garance kurzu

Každý kurz garantuje dobrovolník, který má na starosti jeho plynulý chod, přípravu prostor a komunikaci mezi účastníky a lektorem. Garant má kurz za výhodných finančních podmínek.

Organizační tým a mentorství

Můžeš se také zapojit do organizačního týmu školy a získat zkušeného mentora z oboru, kterému se chceš věnovat. Např. fundraising, PR nebo online marketing.


Podpoř školu 21

Fungujeme s minimálními náklady, přesto občas něco zaplatit musíme. Třeba telefon. Nebo Míše harlekýna (ten zákusek). A tak sháníme prostory, partnery, partnerky, finanční sponzory.

Můžeš školu podpořit sám? Víš o někom, kdo by mohl?