Propojovák 24.4.

Meditace 🧘‍♀️, Hry 🕺, Sdílení 💁 a Seznámení 👫

Pojďme se potkat a propojit se v jednom vědomém večeru. Začneme krátkou meditací, abychom se zpřítomnili a napojili. Poté si vyzkoušíme několik vědomých cvičení, při kterých lépe navnímáme sebe a ostatní. Večer uzavřeme dobrovolným sdílením v kruhu. Kdo bude chtít, tak si s námi po skončení může ještě sednout do Cafébaru Divadla Na zabradlí.

Co Vás čeká?

🌱 úvodní meditace

🌱 cvičení ve skupině

🌱 povídání v kruhu

🌱 důvěra & podpora 

🌱 společné posezení po kurzu

Kdo za tím vším stojí?

Jan Kysela - zakladatel Školy 21. Zajímá se o inovativní přístupy ve vzdělávání, holistický přístup rozvoje osobnosti, všímavou výchovu a meditace.

Zkušenosti s různými vzdělávacími systémy nabíral v Anglii, Singapuru, Španělsku, Německu a na Novém Zélandu.

Po návratu ze svých studií pomáhal s rozjezdem organizace EduFórum. Se svými spolužáky založil komunitní centrum Vila Flora. Následně začal pracovat v Institutu pro podporu inovativního vzdělávání, kde zajišťoval koordinaci projektů a spolupráci s partnerskými organizacemi. Zastupuje Institut ve SKAVU. V současnosti pracuje v Duhovka Institutu, který zajišťuje vzdělávání Montessori učitelů.

Půl roku strávil v klášterech na Srí Lance, v Myanmaru, Anglii a Francii.

Marta Ptáčková - Právnička, lektorka a spoluorganizátorka Školy 21.

Martě před 6 lety improvizace doslova změnila život, díky improvizaci si Marta začala věřit, udělala si profesní zkoušky a pořád je tak jednou nohou v právu a tou druhou v učení (ostatních a sebe sama). Martiným nejenom profesním světem jsou slova a těší ji, když může předávat to, co se naučila, ostatním, a to jak z řad profesionálů, tak mládeže. Marta vede kurzy s důrazem na to, co může improvizace přinést do života, v čem nás může rozvíjet a inspirovat. Kurzy jsou proto hodně zaměřené na komunikaci, spolupráci a prezentaci sebe sama.

Kolik Vás to bude stát?

Cena za večerní workshop je 350 Kč (do 21. 300 Kč nebo ve dvou). Pokud by peníze byly problém, ozvěte se nám.

Termín a místo kurzu:

Kurz

Středa 24.4.2024 od 18:30 do 20:30

Těšíme se na Vás 24. dubna od 18:30 hodin ve zkušebně Divadla Na zábradlí - Anenské náměstí 5 Praha 1. Abychom Vám zajistili místo, přihlaste se co nejdříve. Sejdeme se v kavárně Divadla Na zábradlí v 18.15 h.

Potřebujete víc informací? 

Neváhejte nás kontaktovat: info@skola21.com