TRANSFORMAČNÍ
CYKLUS

Dokážeš si představit,
co s tvým životem udělá 7 měsíců,
které věnuješ sám sobě? 

... a nemusíš nikam odjet, ani se zavřít na samotku

Začínáme 9. října 2019!

Získáš dlouhodobou podporu. Změna se neděje ze dne na den. Pusť se s námi do opravdové transformace. 

„Rozpuštění a upevnění jednoho mentálního návyku trvá minimálně 21 dní.“ Dr. Maxwell Maltz


Osvojíš si nové návyky, techniky a získáš vhledy do svého života, které ti umožní změnu
nejen snít, ale žít.


Na tvé cestě tě podpoří 6 výjimečných lektorů.

Pavel Moric, Jan Bím, Jan Benda, Lukáš Langer, Šimon Grimmich a Michaela Cmíralová


Dopřej si zastavení v dnešní uspěchané době.

Jen z vnitřního klidu vychází jasné, pevné a uspokojivé příští kroky. Pocit přehlcenosti je nová metla a tvůrce stresu 21.století.


Díky pravidelnosti a malé skupině nespadneš do starých kolejí.

Podrží tě ve chvílích, kdy ti běžně dochází síly, odhodlání nebo motivace. Neobětuj dlouhodobé sny za krátkodobé potěšení. Kapacita cyklu je pouze 12 účastníků.

 „Už u původních kmenů byl úspěšný průchod životní změnou založen na skupině,

která držela pohromadě a ve které si lidé věřili, podporovali se a byli si blízcí. Tento pocit v dnešní době není snadné zažít, přitom je jedním z nejsilnějších nástrojů k osobní proměně.” 
 

Michaela Cmíralová 
tvůrce cyklu

Využíváme to nejefektivnější,
co různé kultury k rozvoji nabízí. 

Kombinace technik a lektorů s širokým rozsahem od západní psychologie a koučingu, přes východní učení o mysli až po  přechodové rituály.

Co vám cyklus dá?

Neposilujeme vaše znalosti
a naučené dovednosti, posilujeme VÁS.

Naučíte se pozorněji si všímat, co se ve vás děje (Mindfulness) a zároveň si to, jací jste prostě dovolit (Self Compassion, Sebelaskavost). Nahlédnout a pustit, co vás váže ke starým již nefunkčním vzorcům a tak vás brzdí v možné spokojenosti právě teď (vybrané techniky psychoterapie C.G. Junga, archetypy, Well-being, pozitivní psychologie). Posílíte to, co vám v životě už funguje, nahlédnete hlouběji vaši celoživotní vizi a budete mít možnost pracovat se svými osobními hodnotami (Soul Craft, hledání vize, mapa života). Vše integrujete do každodenního života (koučink, motivace). Také si dopřejete pravidelný večer sami pro sebe, kde na chvíli opustíte každodenní stres, vydechnete a umožníte si tak získat nadhled.


Komu je cyklus určen? 
Těm, kteří chtějí:

  • otevírat svůj potenciál, sami sobě zase o něco lépe rozumět, sebevědomě si za sebou stát
  • nepodléhat přehlcení, dopřát si zastavení v turbuletní době, zklidnění, čas pro sebe a tím podpořit kvalitu a pevnost všech svých kroků
  • nahlédnout, co nám brání žít své sny naplno a nutí nás opakovat to nefunkční
  • tvořit a udržovat spokojené a upřímné mezilidské vztahy
  • podpořit ve svém životě jasný směr, radost a hlubokou vnitřní motivaci

Jak to bude probíhat?

Scházet se budeme pravidelně 2x do měsíce, vždy večer od 18.30 do 21.30 v Praze v malé skupině limitované na 12 účastníků. Pracovat budete postupně se všemi 6ti lektory v propracované návaznosti témat a technik, které vám umožní, ponořit se hlouběji do sebe, najít a zpracovat, co je potřeba a vynořit se o to silnější.


Počet míst je omezen na 12, abychom zachovali osobní přístup a možnost jít do hloubky.


12 

účastníků

měsíců péče
a podpory

210

dní
 seberozvoje

14

večerních seminářů

2

víkendové retreaty


Intenzita cyklu je obdobná práci s osobním koučem,
jen jich budete mít k ruce šest.

Vaši průvodci


Pavel Moric

Kouč, 7x Mistr ČR v Karate a trenér mistrů ČR v karate, nejlepší řečník na Job Academy 2014, aktivní speaker pro klub “Cesty úspěšných”, tvůrce projektu “Cesta vnitřního vítězství”.

Jan Bím

Průvodce vnitřními krajinami. Vede doprovázené poutě, například celo-týdenní cestou hledání vize, pořádá semináře a provází “Přechodovými rituály” týkající se důležitosti iniciace člověka do jednotlivých životních etap.

Jan Benda

Psycholog, psychoterapeut, kouč, lektor manažerských dovedností jako je komunikace, řešení konfliktů, vyjednávání, asertivity a zvládání stresu a kurzů zaměřených na sebepoznávání, objevování a rozvíjení vlastního talentu, intuice, emoční inteligence a na využívání focusingu v manažerské praxi, iniciátor projektu Mindful Business.

Lukáš Langer

Psycholog, psychoterapeut, transpersonální kouč, lektor well-being, člen České společnosti pro analytickou psychologii a frekventant výcviku v analytické psychologii a jungovské psychoterapii, asistent Mudr. Milana Hrabánka při práci s technikou holotropního dýchání.

Šimon Grimmich

Učitel meditace a mindfulness, instruktor Prázdninové školy Lipnice, překladatel a básník. Vystudoval filosofii a religionistiku. „Meditace je pro mě cestou k sobě, cestou k druhým a cestou k údivu nad zázrakem života.“

Michaela Cmíralová

Průvodkyně po vnitřní stezce, Psychoterapeutická fakulta, Evropská nadace pro studium šamanismu, Výcvik lektora cchi-kung, Focusing, Nenásilná komunikace, Meditační praxe vedená mistrem. „Moje poslední specializace je umožňovat nám prožít naše pocity naplno bez toho, abychom se jich báli, soudili je nebo potlačovali, což vede k velké úlevě a překvapivému pocitu klidu a naplněnosti.“

Co se naučíte

metody se kterými se v rámci běhu setkáte
a schopnosti, které si osvojíte

Mindfulness - rozvoj stavu všímavosti
 

„Setkal jsem se s řadou učitelů meditace a s řadou tradic, a nakonec
jsem vždycky objevil totéž: jde o to být tady, se zájmem, otevřeností
a laskavostí. Všechno už tu je. Jen my tu většinou nejsme…“ Šimon Grimmich

Mindfulness nás učí techniky, které nám pomáhají tady být. Nejdříve nám pomůže všimnout si, jaký postoj zaujímáme k tomu, co se právě děje. A tedy také jaký vztah zaujímáme k sobě samým. Dokud bojujeme, dokud odmítáme, dokud se vyhýbáme... nemůžeme být plně přítomní. 


Schopnost uvědomovat si přítomnost sama nestačí, je třeba rozvíjet přátelský, vstřícný, přijímající vztah ke skutečnosti i k nám samotným. Vlastně se učit přijímat život takový, jaký je. To neznamená rezignaci, ale první krok k tomu stát se sami sobě nejlepšími přáteli. Ve svém výsledku Mindfulness přináší jasnost v rozhodování, uvědomění si vlastních potřeb, pocit vyrovnanosti, sílu opřít se sám o sebe a schopnost ustát konfliktní situace.

„Pokud si nevšimnete, co se děje, nemáte možnost to změnit.“ M.C.
 

Self Compassion - laskavost a soucit nejen k sobě samým
Skrze sestavu technik budeme pracovat na naší schopnosti přijímat to, kým jsem. Tato cesta přináší posílení sebedůvěry a sebeúcty. Rozvíjí naši intuici, emoční inteligence a kvalitu našich vztahů. 
 
“Proč se soudit, když se můžeme obdivovat.” M.C. 
 

Hlubinná psychologie - setkání s tím, co nás v životě stále dokola brzdí
Setkáme se s archetypy, budeme pracovat se symboly a jejich prostřednictvím i se svými vnitřními šrámy. Dostaneme možnost je lépe nahlédnout, pochopit a přijmout. Metody jsou založeny na práci C. G. Junga

"Your vision will become clear only when you can look into your own heart. Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes."
C. G. Jung


Well being a pozitivní psychologie - jak se dostávat do pohody
Osvojíme si techniky pro posilování našich silných stránek, schopnosti žít to, co nám dává smysl a vyrovnávání se s psychickou zátěží. Zároveň si nastavíme work-life balanc a tím se naučíme obnovovat a udržovat harmonii v dením našem životě.
 

Soul Craft - pochopíme, kde se na naší cestě životem nacházíme a co je třeba k dalšímu kroku
K úspěšnému projití naší životní změny využijeme učení o člověku a jeho vývojových fázích, jehož autorem je americký psychoterapeut Bill Plotkin. Jeho přístup vnáší do naší moderní uspěchané doby moudrost našich předků, která nám pomáhá opět stanout ve svém středu a otočit pozornost k hodnotám, které do života vnáší hluboký smysl. 


Práce s osobní motivací, vizí a realizace našich záměrů v běžném životě
„Ke konci cyklu s pomocí kouče integrujete vše, na co jste si přišli, do vašeho každodenního života.“ M.C.

Cena

26 000 Kč

Po odeslání přihlášky Vám přijdou na email informace o dalším postupu.
Konkrétní termíny a platební podmínky najdete níže.

Zapište se na ročník 2019

pošleme vám email s informacemi, jak v přihlášení dále postupovat

Máte otázky?

Ráda Vám řeknu více k cyklu a lektorům
na tel. 724 001 915
nebo emailu: michaela@skola21.com


Konkrétní termíny a Platební podmínky

Termíny setkávání 

Pravidelně středa večer 1x za 14 dnů, 18.30 - 21.30, místo konání Praha (konkrétní místo bude upřesněno)

Začátek 9.října 2019, středa, společný zahajovací kruh

přibližné termíny – středy 9.10, 16.10, 30.10, 13.11., 27.11., 11.12. 15.1., 29.1., 12.2., 26.2., 11.3., 25.3., 8.4, 15.4.
a 2 víkendovky 11.1 - 12.1. a 3. - 5.4.

Platební podmínky
Kurzovné se hradí ve dvou částkách. Záloha 5000 Kč je splatná do 10 dnů od okamžiku kladného vyrozumění o přijetí do kurzu. Zbývající část kurzovného 19.000 Kč je nutno uhradit do 30. 8. 2019. Na základě dohody je možné částku splácet v měsíčním splátkovém kalendáři s doplacením plné částky do začátku kurzu (9. 10. 2019).

V ceně není ubytování v rámci druhého z víkendů, kdy se pojedeme odreagovat do lesů a krásné přírody za Prahu. Odhadem budete za ubytování platit na místě cca 1600 Kč na člověka i se stravou. Částka bude placená na místě přímo ubytovně.

Storno podmínky
Pokud svou účast budete nuceni zrušit ze závažných zdravotních důvodů, dejte nám to vědět ihned, jak k tomu dojde. Při zrušení účasti z vážných zdravotních důvodů do 30 dnů před začátkem kurzu je storno poplatek 30 % kurzovného. Po uplynutí této lhůty je platba kurzovného nevratná. Můžete za sebe ale najít náhradu.

Počet účastníků kurzu
Počet míst v cyklu je limitován pouze na 12 účastníků, aby práce byla přínosná pro každého jednotlivce.