Komunitní setkávání

🌱 Pomáháme propojovat všechny, kteří se zajímají o osobnostní rozvoj a společnost.

🌱 Snažíme se podpořit novou generaci, která chce poznávat sebe, druhé a svět.

🌱 Mnoho z nás má vize, jak bychom mohli v 21. století žít, bez podpory ostatních je to však náročné. Proto se snažíme navzájem potkávat, sdílet a pomáhat si. 

Propojovák 24.4.

🌱 Meditace, Hry, Sdílení a Seznámení. Pojďme se potkat a propojit se v jednom vědomém večeru. Začneme krátkou meditací, abychom se zpřítomnili a napojili. Poté si vyzkoušíme několik vědomých cvičení, při kterých lépe navnímame sebe a ostatní. Večer uzavřeme dobrovolným sdílením v kruhu. Kdo bude chťít, tak si s námi po skončení může ještě sednout do Cafébaru Divadla Na zabradlí.

Co podporuje komunitu? - setkání 19. března

🌱 Pojďme se opět setkat a potkat známé i neznámé milé tváře. Začali jsme propojovat naši širší komunitu a navzájem se obohacovat. 

🌱 Tento večer se spolu zamyslíme nad tím, co je pro každého z nás ve společenstvích důležité, co podporuje živou komunitu a chuť se navzájem podporovat.

🌱 Večer je určen Vám všem i Vašim kamarádům.

🌱 Každý může přinést něco dobrého a navzájem se podělíme. 

🌱 Kdy: 19. 3. od 18.00

🌱 Kde: Jurta spolku Srdcevčele - Stoliňská 19, Horní Počernice

Vstupné:

Dobrovolný příspěvek na prostory 100 Kč
Dobrovolný příspěvek na prostory a organizaci 200 Kč

Kdo za tím vším stojí?

Jan Kysela - zakladatel Školy 21. Zajímá se o inovativní přístupy ve vzdělávání, holistický přístup rozvoje osobnosti, všímavou výchovu a meditace.

Zkušenosti s různými vzdělávacími systémy nabíral v Anglii, Singapuru, Španělsku, Německu a na Novém Zélandu.

Po návratu ze svých studií pomáhal s rozjezdem organizace EduFórum. Se svými spolužáky založil komunitní centrum Vila Flora. Následně začal pracovat v Institutu pro podporu inovativního vzdělávání, kde zajišťoval koordinaci projektů a spolupráci s partnerskými organizacemi. Zastupuje Institut ve SKAVU. V současnosti pracuje v Duhovka Institutu, který zajišťuje vzdělávání Montessori učitelů.

Půl roku strávil v klášterech na Srí Lance, v Myanmaru, Anglii a Francii.

Marta Ptáčková - právnička, lektorka a spoluorganizátorka Školy 21. Martě před 6 lety improvizace doslova změnila život, díky improvizaci si Marta začala věřit, udělala si profesní zkoušky a pořád je tak jednou nohou v právu a tou druhou v učení (ostatních a sebe sama). Martiným nejenom profesním světem jsou slova a těší ji, když může předávat to, co se naučila, ostatním, a to jak z řad profesionálů, tak mládeže. Marta vede kurzy s důrazem na to, co může improvizace přinést do života, v čem nás může rozvíjet a inspirovat. Kurzy jsou proto hodně zaměřené na komunikaci, spolupráci a prezentaci sebe sama.

Hanka Velechovská Šmýdová - improvizátorka, herečka, učitelka. Člověk, který vedl spoustu komerčních i nekomerčních inovačních projektů. Osoba, která se snaží měnit svět dětí na českých školách. A taky členka jedné divadelní improskupiny

Je mentorem mladých dospělých opouštějících instituce náhradní rodinné výchovy v programu Your Chance.

Více než 25 let se věnovala divadelní improvizaci, jejíž principy využívá jak v běžném, tak profesním životě.

Potřebujete víc informací? 

Neváhejte nás kontaktovat: info@skola21.com

Kolik Vás to bude stát?

A) Mini workshopy jsou fixní - musíme zaplatit náklady

B) Komunitní setkávání jsou na bázi dobrovolného příspěvku. Chceme, aby se mohla potkávat celá komunita bez bariér. Zároveň se snažíme o udržitelnost setkání a jsme rádi, když můžeme poplatit, co je nezbytné.