Co vás čeká

  • Události začínající v budoucnosti

Komunitní setkání

Komunitní setkání

🌱 Pomáháme propojovat všechny, kteří se zajímají o osobnostní rozvoj a společnost. 🌱 Snažíme se podpořit novou generaci, která chce poznávat sebe, druhé a svět. 🌱 Mnoho z nás má vize, jak bychom mohli v 21. století žít, bez podpory ostatních je to však náročné. Proto se snažíme navzájem potkávat, sdílet a pomáhat si.

IMPROvizace k Osobnostnímu rozvoji

IMPROvizace k Osobnostnímu rozvoji

🌱 Hledáte aktivitu, která Vás vytrhne ze všednosti běžných dnů a může Vás posunout ve Vašem životě? 🌱 Potřebujete s větším klidem zvládat osobní i veřejná setkání? 🌱 Reagovat na nečekané situace? 🌱 Nebo jste divadelníci tělem a duší, chtěli byste se rozvíjet v jevištním projevu a naučit se základy improvizace?

Sebepřijetí

Sebepřijetí

Co se na kurzu naučíte: Jak nebýt k sobě tak tvrdí. Jak zvládat náročné emoce s větší lehkostí. Jak získat motivaci díky povzbuzení místo kritizování. Praktická cvičení která si můžete dále zkoušet doma. Stručný přehled vědeckého výzkumu všímavosti a laskavosti.

Nedávno proběhlé

  • Události probíhající - začínající v minulosti a končící v budoucnosti

  • Události začínající i končící v minulosti

Nenásilná komunikace s Janem Burianem

Nenásilná komunikace s Janem Burianem

Kde kurz využijete? 🌱 při řešení vztahů v rodině či mezi blízkými (nesklouzávat do naučených nefunkčních reakcí, začít mluvit o tom, co je opravdu důležité) 🌱 v pracovních vztazích (lepší schopnost vyjednávat, spolupracovat a vést druhé lidi) 🌱 při navazování a prohlubování vztahů (menší obava z odmítnutí nebo nepochopení, větší důvěra a sebedůvěra a zároveň schopnost držet si své hranice)

Mindfulness

Mindfulness

Jak zvládat stres a negativní emoce díky plnému prožívání přítomného okamžiku.

IMPROvizace a Mindfulness

IMPROvizace a Mindfulness

 ✔ Co má společného herecká disciplína a práce na sobě?  ✔ Je pro Vás důležitá všímavost? Chcete si být vědomi toho, co se ve Vás děje?   ✔ Vyzkoušejte s námi jiný způsob učení se “bytí v přítomném okamžiku”.   ✔ Pojďte si zvědomovat pohyby, gesta, mimiku a tělo vůbec za účelem prožití pravdivého okamžiku hry s druhým.