OCHUTNÁVKA NENÁSILNÉ KOMUNIKACE ON-LINE

Smyslem naší řeči je navzájem nás propojit, usnadnit vzájemné porozumění, vytvářet zdravé vztahy a směřovat k životní harmonii. Pokud s vámi toto přesvědčení souzní, čtěte prosím dál.

Způsob, jakým jsme se naučili komunikovat, vede často k opačnému výsledku. Denně se můžeme setkat s celou škálou potíží od malých nedorozumění až po zásadní chronické konflikty, které uzavírají vztahy mezi rodiči a dětmi, mezi životními nebo pracovními partnery nebo mezi přáteli. To není stav, který by nás těšil a věříme, že ani vy se z něj neradujete.

Pro koho je setkání určené?

Pro ty, kteří chtějí:

✔ Doopravdy porozumět sobě i druhým
✔ Svým dětem
✔ Rodičům
✔ Kolegům
✔ Šéfům
✔ Přátelům
✔ Naladit vztahy do pohody
✔ Pochopit podstatu konfliktů a nalézt v nich příležitost pro posílení vztahů
✔ Objevovat tajemství naší komunikace
✔ Vážit si sebe i druhých
✔ Mít rádi sebe i druhé
✔ Žít na plno svou vlastní hodnotu
✔ A spoustu dalších věcí

Tento workshop představuje ochutnávku konceptu Nenásilné komunikace (NVC, Nonviolent Communication).

Je pozvánkou k nahlédnutí do magického světa potřeb, v němž se všichni potkáváme a v němž si dokážeme velmi snadno porozumět.

„Můj život jsem postavila pevně na nohy poté, co
jsem začala používat přístup Marshalla Rosenberga Nenásilná komunikace. Shledávám ho mimořádně užitečným pro schopnost život prožít a užít si ho, proto ho sdílím s ostatními. Mým záměrem je především vytvořit bezpečný prostor pro praktické vyzkoušení toho nejzákladnějšího, co koncept Nenásilné komunikace nabízí, a vytvořit tak východisko pro jeho uvedení do života.“

Helena Kurzweilová - lektorka workshopu

K čemu vás zveme?

Zveme vás k malému společnému zastavení a prozkoumání toho, co v našich návycích může být zdrojem neporozumění a jak jinak můžeme jednat a mluvit, abychom zažívali více porozumění, blízkosti, vzájemnosti a spolupráce. Společně se zaměříme na to, kde se skrývá „násilí“ v naší řeči, abychom ho dokázali soucitně přijmout a proměnit ho tak v nenásilný způsob komunikace. Přijetí stavu vnímáme jako východisko pro změnu.

Co budete potřebovat?

✔ Dát svému analytickému myšlení a logice na pár hodin volno
✔ Namasírovat svoje vnímání
✔ Oživit v sobě dětskou radost z objevování nových světů
✔ Vzít s sebou dobrou náladu
✔ Počítač nebo chytrý telefon, které vám umožní se přes zaslaný link (Zoom) připojit do konferenčního hovoru s ostatními.
✔ Funkční kameru a mikrofon
✔ Klidné a nerušené místo.

Lektorka Helena Kurzweilová

Jsem kouč, lektor, facilitátor. Mám ráda tanec, pohyb, hory, vzduch a lidskou nenásilnou upřímnost. Sním o světě, v němž mají lidé jasno o své jedinečnosti a jejich cílem je proto spolupráce, ne boj. Tím, co umím, dávám této vizi život.

Cítím se jako průvodkyně světem emocí a potřeb. Fascinuje mě moudrost lidského těla a těší mě ji objevovat. Podobně velké dobrodružství pro mě představuje i naše komunikace a lidské chování vůbec. Obojí je těsně spjaté s naším emocionálním světem, tedy s naším tělem. Na cestu do vnitřní džungle si se sebou beru spolehlivé průvodce, jakými jsou Nenásilná komunikace nebo Focusing.

Termíny

Můžete si vybrat ze dvou termínů 

pondělí 15.2.2021
vždy od 18 do 20:00 hod

Cena

Chceme zpřístupnit učení se Nenásilné komunikace všem, kteří mají zájem, bez ohledu na jejich současnou ekonomickou situaci. Proto je cena za každé setkání stanovena v rozmezí 100 až 500 Kč. V přihlašovacím formuláři zaškrtnete jednu z pěti variant ceny (100, 200, 300, 400, 500 Kč.).

Nabízíme možnost zvolit si částku, která se nachází v uvedeném rozmezí, podle vaší finanční situace, vnímané hodnoty workshopu a ochoty přispět k finančnímu zajištění organizátorky a lektorky.

Nižší částka umožňuje přístup k poznání těm, kteří mohou být ve finanční nouzi.

Střední částka pomáhá zajistit udržitelnost a pokračování naší práce.

Vyšší částkou usnadňujete přístup k seberozvoji těm, kteří nemají momentálně dostatečné finanční zdroje. Díky za vaše přispění.

Platba převodem nebo kartou po přihlášení níže.
Peníze by neměly být problém. Pokud jsou, nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, ozvěte se nám.

Storno podmínky

Život někdy přináší těžko předvídatelné změny. Pokud něco takového nastane a vy se odhlásíte nejpozději do 7 pracovních dnů před začátkem workshopu, bude vám vrácena zpět nevratná záloha v plné výši přijaté platby.

Zohledňujeme tak nepředvídatelnost ve vašem životě i možnost změnit rozhodnutí a současně bereme ohled na udržitelnost a efektivitu našeho fungování.

Přihláška

Máte již zkušenost s konceptem Marshalla Rosenberga? Rozumíte a zažili jste, na nějakém workshopu nebo ve vlastním životě, co obnášejí čtyři kroky Nenásilné komunikace a rádi byste tyto principy dále rozvíjeli? Podívejte se na naše Tréninkové skupiny Nenásilné komunikace!  

Jakékoli dotazy k organizaci semináře, přihlašování a platbám směrujte na email
skola.pro.21.stoleti@gmail.com nebo telefon 775 892 220