Žít vlastní život 

sebezkušenostní víkendový workshop

s Veronikou Sequensovou

Termín: 28. - 29. 3. 2020  
sobota 10.00-18.00, neděle 10.00-15.00

Jakou moc nad svým životem a sebou samými si skutečně dovolíme mít?

Přijďte skrze práci s tělem, s pohybem a technikami zaměřenými na prožitek poodkrýt vaše vnitřní nastavení a získat nástroje, jak si tvořit svůj život tak, aby vás bavilo ho žít

Intenzivní víkendový workshop vám poskytne prostor k prozkoumání témat moci, zodpovědnosti, hranic i role oběti, kterou mnoho z nás stále dobrovolně hraje.

Skrze práci s tělem, s pohybem a technikami zaměřenými na prožitek budete mít příležitost v bezpečném prostředí poodkrýt vaše vnitřní nastavení.

Zažijete, jaké emoce máte s mocí spojené, jak spolu souvisí moc a kontrola, kde jsou hranice vaší zodpovědnosti a jak s nimi dokážete zacházet. Zvědomíte si některé z mechanismů, které vás udržují tam, kde právě teď jste, prozkoumáte, zda jste tam, kde máte být a jak poznat, kdy a jak se vydat jinam.

Maximální kapacita skupiny je 12 účastníků.

Vhodné pro všechny muže i ženy, se zájmem o dané téma a otevřeností ke sebezkušenostním technikám, bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti.

Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast ve skupině s terapeutem, který ji povede.

Lektorka Veronika Sequensová

Veronika je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 5 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

Praktické informace

Termín: víkend 28. - 29. 3. 2020

Čas: sobota 10.00-18.00, neděle 10.00-15.00 

Místo: Artual, Letohradská 62, Praha 7

Cena semináře: 1 890 Kč

Máte-li jakékoliv dotazy,  
obraťe se na skola.pro.21.stoleti@gmail.com nebo 775 892 220

STORNO PODMÍNKY:
Platba je vratná v plné výši při zrušení vaší účasti nejpozději do 14 dní předem, tj. do 27. 12. 2019 včetně. Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem (tj. do 3. 1. 2020 včetně) se účtuje storno poplatek 900,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno rovno 100 % celkové ceny workshopu. V případě, že se workshopu nebude moci zúčastnit, je možno za sebe zajistit náhradníka.


Přihláška

akce zrušena