Z moci emocí

sebepoznávací workshop

 Termín: 4.-5.4.2020
10.00-17.00

Máte emoce, které vás obtěžují? Které byste raději neměli? Cítíte, že je pro vás těžké je vyjádřit i před svými blízkými? Nebo vyjadřujete emoce, kdykoli přijdou, prožíváte jich spoustu, ale připadáte si nepatřičně?

Chcete se v emocích ukotvit a přestat je odmítat? Na zážitkovém workshopu s prvky arteterapie vás naučím, jak vašim emocím snadno pomoci ven.

Během víkendu vytvoříme bezpečný prostor, kde budete moci sdílet emoce, které vás obtěžují, neslouží vám nebo si s nimi nevíte rady. Pomocí obrázků se naučíte si s emocemi hrát, přetvářet je a směrovat. Každá emoce nese energii, ta je ve své podstatě neutrální, až my se rozhodneme, jak ji použijeme.

Na workshopu se naučíte arteterapeutické techniky práce s emocemi, které budete moci využít běžně doma.

Vyzkoušíte si různé výtvarné materiály, pokud budete chtít, nebo zůstanete u vašeho oblíbeného. Vytvoříme společně jakousi krabičku první pomoci - sadu pár jednoduchých technik, které nevyžadují zvláštní přípravu ani materiál, a můžete je zařadit do vaší denní praxe. Naučím vás, jak ve vašich obrázcích číst poselství pro vaši aktuální situaci.
 

Součástí workshopu budou kromě malování také imaginativní meditace, intuitivní tanec a vykládání obrazů, které namalovali lidé z druhé strany světa a přesto mluví k nám. Míra sdílení vašich konkrétních příběhů bude absolutně na vás.

NA WORKSHOPU ZÍSKÁTE:
-bezpečný prostor pro sdílení
-péči odborné terapeutky
-komorní atmosféru v malé skupině
-hojnost materiálu pro vaši svobodnou volbu.

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků.

CO DOSTANETE: veškerý výtvarný materiál, bezpečný prostor a odborné terapeutické vedení.

CO SI PŘINESTE: pohodlné oblečení, které vám nebude líto ušpinit, zápisník/papír a tužku
 

Nejsou třeba jakékoli předchozí zkušenosti s malováním ani s terapií. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast ve skupině na klara@klaradomlatilova.cz

Prostor bude otevřen od 9:30. Přijďte prosím včas, tak abychom mohli v 10.00 společně začít.

Lektorka Klára Domlatilová

terapeutka, průvodkyně životní očistou

Praktické informace

Termín: 4.-5.4.2020 (so+ne)

Čas: 10-17.00 (pauza na oběd cca 12.30-13.30)

Místo: Artual, Letohradská 62, Praha 7

Cena semináře: 1 990 Kč

Máte-li jakékoliv dotazy,  
obraťe se na skola.pro.21.stoleti@gmail.com nebo 775 892 220

STORNO PODMÍNKY: 
Platba je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši nejpozději 14dní před konáním workshopu, tj. do 20.3.2020 včetně. Při zrušení účasti nejpozději 7 dní předem, tj. do 27.3.2020 včetně, se účtuje storno poplatek ve výši 1000,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % ceny workshopu. V případě, že se workshopu nakonec nemůžete zůčastnit, je také možné za sebe poslat náhradníka.


Přihláška

akce zrušena