Veřejný projev - Jak si užít sebe sama na veřejnosti

Co Vás čeká?

Máte knedlík v krku, když máte něco říct na pravidelné pracovní poradě? Je vám nepříjemné prezentovat svoji práci před ostatními? Když se vás na něco šéf ptá před kolegy, nejraději byste utekli? Nebo byste se jenom rádi dozvěděli víc o tom, jak komunikujeme a vylepšili si svoje řečnické dovednosti? 

 

Připravili jsme pro Vás večer improvizačních, hlasových a rétorických cvičení. Od nejjednodušších krůčků se budeme učit pracovat s tělem, s hlasem a se svojí přítomností na jevišti. To vše v přátelském a bezpečném prostředí, kde se budeme moci o sobě i ostatních více dozvědět. Díky tomu se můžeme stát sebeuvědomělejší a autentičtější v komunikaci s ostatními a před ostatními.

Kdo za tím vším stojí?

Marta Ptáčková - právnička, lektorka a spoluorganizátorka Školy 21. Martě před 6 lety improvizace doslova změnila život, díky improvizaci si Marta začala věřit, udělala si profesní zkoušky a pořád je tak jednou nohou v právu a tou druhou v učení (ostatních a sebe sama). Martiným nejenom profesním světem jsou slova a těší ji, když může předávat to, co se naučila, ostatním, a to jak z řad profesionálů, tak mládeže. Marta vede kurzy s důrazem na to, co může improvizace přinést do života, v čem nás může rozvíjet a inspirovat. Kurzy jsou proto hodně zaměřené na komunikaci, spolupráci a prezentaci sebe sama.

Kolik Vás to bude stát?

Cena workshopu: 450 Kč

Termíny a místo kurzu:

Workshop bude probíhat dne 20. 11. 2023 od 18.30 do 21.00 v divadle Na Zábradlí. Těšíme se na Vás v 18.15 v divadelní kavárně, kde si Vás vyzvedneme.

Potřebujete víc informací? 

Neváhejte nás kontaktovat: info@skola21.com