Tajemství skrytá v našich slovech

večerní workshop Nenásilné komunikace

Smyslem naší řeči je navzájem nás propojit, usnadnit vzájemné porozumění, vytvářet zdravé vztahy a směřovat k životní harmonii. Pokud s vámi toto moje přesvědčení souzní, čtěte prosím dál.

Způsob, jakým běžně komunikujeme, vede často k opačnému výsledku. Denně se můžeme setkat s celou škálou potíží od malých nedorozumění až po zásadní chronické konflikty, které uzavírají vztahy mezi rodiči a dětmi, mezi životními nebo pracovními partnery nebo mezi přáteli. To není stav, který by nás těšil a věříme, že ani vy se z něj neradujete.

Proto vás chceme pozvat do světa, který se skrývá za našimi slovy.

Teprve tam pochopíme co a jak změnit, aby nás řeč opravdu propojovala, sbližovala, pomáhala vytvářet zdravé vztahy a naladit život do pohody. Chceme vám ukázat, jaké dobrodružství skýtá naše běžná mluva.

Pro koho je workshop určen?

Pro všechny, kteří chtějí najít způsob, jak:

  • Doopravdy porozumět sobě i druhým
    – svým dětem, rodičům, kolegům, šéfům nebo přátelům

  • Naladit vztahy do pohody

  • Pochopit podstatu konfliktů a nalézt v nich příležitost pro posílení vztahů

  • Objevovat tajemství naší komunikaci

  • Vážit si sebe i druhých

  • Mít rádi sebe i druhé

  • Žít na plno svou vlastní hodnotu

  • A spoustu dalších věcí


Tento workshop představuje ochutnávku konceptu Nenásilné komunikace (NVC, Nonviolent Communication).

Je pozvánkou k nahlédnutí do magického světa potřeb, v němž se všichni potkáváme a v němž si dokážeme velmi snadno porozumět. 

Lektorka Helena Kurzweilová

Jsem kouč, lektor, facilitátor. Mám ráda tanec, pohyb, hory, vzduch a lidskou nenásilnou upřímnost. Sním o světě, v němž mají lidé jasno o své jedinečnosti a jejich cílem je proto spolupráce, ne boj. Tím, co umím, dávám této vizi život.

Cítím se jako průvodkyně světem emocí a potřeb. Fascinuje mě moudrost lidského těla a těší mě ji objevovat. Podobně velké dobrodružství pro mě představuje i naše komunikace a lidské chování vůbec. Obojí je těsně spjaté s naším emocionálním světem, tedy s naším tělem. Na cestu do vnitřní džungle si se sebou beru spolehlivé průvodce, jakými jsou Nenásilná komunikace nebo Focusing.

Praktické informace

Termín: 13. 2. 2020

Čas: 18:00 - 20:00

Místo: Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1

Cena semináře: 200 Kč

Kurz organizačně zajišťuje Jarmila Klimešová. Máte-li jakékoliv dotazy organizačního charakteru, obraťe se prosím na ni: jarmilaklimesova@gmail.com, 732 552 575.


Přihláška

Jakékoli dotazy k organizaci semináře, přihlašování a platbám směrujte na

jarmilaklimesova@gmail.com
+420 732 552 575