Jak se (ne)zamilovat?

s Hynkem Valentou

Projektivní a vysnívající procesy ve vztazích

… hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech; květoucí strom lhal lásky žel, svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech…

… no jo Mácha, zesnuvší ve 26 letech, měsíc po narození svého nemanželského syna, tomu se to snilo. Ale co by napsal o 10, 20 let později, třeba se třemi dětmi, kdyby znovu zaslechl hrdliččin hlas …?

S Hynkem budeme mít příležitost podívat se na vybrané typy práce a koncepty, které Procesověorientovaná psychologie nabízí pro práci se vztahy. Na vlastní kůži si vyzkoušíme několik praktických cvičení. Ta nám snad umožní se zasnít, možná se i probudit, ale v každém případě nám nabídne způsob, jak si můžeme být více vědomi toho, kdo nebo co nás vlastně přitahuje.

Lektor Hynek Valenta - psychoterapeut a lektor

O Hynkovi: řadu let se snaží porozumět sobě, vztahům mezi lidmi, hmotou a duchem, v rodině užší i širší, s přáteli známými i neznámými. Možná i za tím účelem si se svojí manželkou pořídil dva syny a čtyři dcery. Prošel fyzikou, ekonomií a psychologií. Pracuje s jednotlivci, páry, skupinami i celými organizacemi. Ve své práci vychází z přístupů humanisticky orientované psychologie, konkrétně Gestalt terapie, Jungiánské analýzy, systemiky, práce s tělem apod.  V současnosti je v závěrečné fázi mezinárodního výcviku procesové práce v Bratislavě. (Ing. et Ing. et Bc. Hynek Valenta -  *1968)

Praktické informace

Kdy: Středa 29.5.2024 od 18:30 do 21:00

Místo: Anenské náměstí 5, Praha 1 - Zkušebna Divadla Na zábradlí - 2 minuty od Karlova mostu

Cena semináře: Základní 650 Kč 

Zlevněná: 550 Kč do 22.5.; nebo pro studenty; samoživitelky; pokud přijdete ve dvou. 


Máte-li jakékoliv dotazy,  
napište nám na info@skola21.com

Přihláška