IMPROvizace k Osobnostnímu rozvoji II

     ✔ Hledáte aktivitu, která Vás vytrhne ze všednosti běžných dnů a                   může Vás posunout ve Vašem životě?

     ✔ Potřebujete s větším klidem zvládat osobní i veřejná setkání?

    ✔ Reagovat na nečekané situace?

    ✔ Nebo jste divadelníci tělem a duší, chtěli byste se rozvíjet v jevištním          projevu a naučit se základy improvizace?

Pokud je odpověď ano alespoň na jednu z výše uvedených otázek, pak je pro Vás kurz Improvizace k osobnostnímu rozvoji jako dělaný!

Co Vás čeká?

Během 8 tříhodinových setkání nabitých improvizačními cvičeními budete stát na jevišti i mimo něj. Díky bezpečnému prostředí a vedení naší lektorky budete objevovat svoje hranice, prozkoumávat je a budete -li chtít, dál je posouvat. Možná se o sobě něco nového dozvíte. Dost možná nasytíte kreativce ve Vás. A velmi pravděpodobně sami sebe překvapíte.

Kdo za tím vším stojí?

Hanka Velechovská Šmýdová - improvizátorka, herečka, učitelka. Člověk, který vedl spoustu komerčních i nekomerčních inovačních projektů. Osoba, která se snaží měnit svět dětí na českých školách. A taky členka jedné divadelní improskupiny. Pokud chcete vědět o Hance víc, mrkněte třeba na stránku Škola můj projekt. Nebo improvizace.cz.

Kolik Vás to bude stát?

Cena za celý kurz (8 x 3 hodiny) je 6 500 Kč. Pokud by peníze byly problém, ozvěte se nám. Pokusíme se společně najít řešení. 

Termíny a místo kurzu:

Pondělky od 18:30 do 21:30

Podzim a zima 2023

9.10, 23.10., 6.11., 20.11, 4.12., 18.12., 15.1., 29.1

Těšíme se na Vás 2. října od 18:30 hodin ve zkušebně Divadla Na zábradlí - Anenské náměstí 5 Praha 1. Abychom Vám zajistili místo, přihlaste se co nejdříve. Sejdeme se v kavárně Divadla Na zábradlí v 18.15 h.

Potřebujete víc informací?

Neváhejte nás kontaktovat: info@skola21.com