Doma ve svém těle

5 setkání s tanečně pohybovou terapií pro všechny

22.9. - 20.10. 2020,  úterý 20.00 - 22.00
seberozvojová skupina pro muže i ženy 

Chtěli byste se cítit ve svém těle více "doma"? Lépe porozumět tomu, co vám vaš tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně zveme do nové skupiny, VĚNOVANÉ PRÁCI S VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě.

Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

Vhodné pro všechny muže i ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY:

Je po přihlášení a před začátkem kurzu absolvovat individuální osobní setkání s terapeutem, který skupinu povede. Rozhovor vám pomůže utřídit si proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli. 

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků.

Lektorka Veronika Sequensová

Kvalifikovaný tanečně pohybový terapeut (absolvent čtyřletého terapeutického výcviku), 3 roky praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, tanečnice na volné noze, taneční pedagog a choreograf.

Praktické informace

Termín: úterky 22.9. - 20.10. 2020

Čas: 20.00 - 22.00

Místo: Artual, Letohradská 62, Praha 7

Cena semináře: 1 950,- 

Maximální kapacita je 10 účastníků

Máte-li jakékoliv dotazy,  
obraťe se na anna@artual.cz nebo 601 342 974.


Přihláška

Po přihlášení a zaplacení kurzu se Vám ozvou z prostoru Artual, abyste si domluvili termín úvodního individuálního setkání s terapeutkou.