IMPROvizace k Osobnostnímu rozvoji

     ✔ Hledáte aktivitu, která Vás vytrhne ze všednosti běžných dnů a                   může Vás posunout ve Vašem životě?

     ✔ Potřebujete s větším klidem zvládat osobní i veřejná setkání?

    ✔ Reagovat na nečekané situace?

    ✔ Nebo jste divadelníci tělem a duší, chtěli byste se rozvíjet v jevištním          projevu a naučit se základy improvizace?

Pokud je odpověď ano alespoň na jednu z výše uvedených otázek, pak je pro Vás kurz Improvizace k osobnostnímu rozvoji jako dělaný!

Co Vás čeká?

Během 7 tříhodinových setkání nabitých improvizačními cvičeními budete stát na jevišti i mimo něj. Díky bezpečnému prostředí a vedení naší lektorky budete objevovat svoje hranice, prozkoumávat je a budete -li chtít, dál je posouvat. Možná se o sobě něco nového dozvíte. Dost možná nasytíte kreativce ve Vás. A velmi pravděpodobně sami sebe překvapíte.

Co říkají o kurzu naši účastníci?

Kurz s Hankou pro mě byl vhled do sebe sama. S improvizací jsem měla už zkušenost, ale to, co nabízí Hanka, bylo jedinečné. Vše šlo do hloubky, o spoustě věcí jsem musela i po kurzu přemýšlet. Díky Hančině kurzu se cítím v komunikaci sebevědomější.

Pokud se chcete zdokonalit ve vystupování na veřejnosti a zároveň se nebojíte na sobě hodně pracovat, je Hančin kurz právě pro vás.

Marta
Kurz improvizace vnímám jako kombinaci výzvy a radosti.

Dobrovolné vstupování do nepohodlných situací mi přidalo na sebevědomí. Díky pozornému vedení Hanky jsem se posunula v sebepoznání.

Po skončení každé hodiny jsem měla pocit, že jsem se úplně odpoutala od běžných každodenních starostí. To nejlepší bylo procházet všemi zážitky společně s úžasnými lidmi, s nimiž jsme zůstali v kontaktu.

Celý tento kurz vnímám jako skvělou zkušenost a upřímně ho doporučuji všem, kteří chtějí objevit něco nového a posunout své osobní hranice.
Táňa

Byla to pro mě nová zkušenost. Vystoupila jsem z komfortní zony v bezpečném prostředí. Velmi jsem se bavila a byla jsem překvapená, kolik kreativity i dramatického vyjádření jsem v sobě objevila a dovolila si ho (já rádoby nekreativní člověk).

Skvělá spolupráce s ostatními při improvizaci. Tato zkušenost mě utvrzuje v tom, že existuje nekonečné pole možností toho, jak nakládat s realitou a je to pro mě velmi objevující a přínosné. Samozřejmě to pomáhá ve větší sebejistotě v projevu.

Michaela
Co mi dal kurz improvizace? Možnost vykročit ze své komfortní zóny, seznámení s inspirativními lidmi a prostor, kde je možné hrát (si) a nebrat vše tak vážně.
Míša

Dostal jsem se k tomu jak slepej k houslím, bylo zajímavý a hlavně přínosný si to zkusit.

Nedávno jsem měl poobědový kafe, kde bylo pěkný dusno, ale člověk jak si to pojmenuje, řekne nahlas, tak už to pak není tak trapný, takže ty věci, co jsme dělali v kurzu, jsou super a fungují mě, minimálně tahle!

Honza

Naprosto nová zkušenost, ač jsem trémistka, tak velmi nenásilné. Pochopila jsem zde, jaký má význam na sobě dál pracovat a vystupovat z komfortní zóny, to posiluje.

Kateřina

Kdo za tím vším stojí?

Hanka Velechovská Šmýdová - improvizátorka, herečka, učitelka. Člověk, který vedl spoustu komerčních i nekomerčních inovačních projektů. Osoba, která se snaží měnit svět dětí na českých školách. A taky členka jedné divadelní improskupiny

Je mentorem mladých dospělých opouštějících instituce náhradní rodinné výchovy v programu Your Chance.

Více než 25 let se věnovala divadelní improvizaci, jejíž principy využívá jak v běžném, tak profesním životě.

Kolik Vás to bude stát?

Cena za celý kurz (8 x 3 hodiny) je 7 800 Kč. Do 30.9. je cena 7 200 Kč.

Pokud by peníze byly problém, ozvěte se nám. Pokusíme se společně najít řešení. 

Víkendovka

- 2 400 Kč 

- 1 800 Kč platí pro studenty, samoživitelky, pokud přijdete ve dvou, nebo za včasné přihlášení do 31.8.

Improvizace - ukázka

- 700 na místě  

- 650 Kč 

- 550 Kč platí pro studenty, samoživitelky, nebo pokud přijdete ve dvou

Termíny a místo kurzu:

Kurz Improvizace - Základní

Pondělky od 18:30 do 21:30

14.10., 28.10., 11.11., 25.11., 9.12., 6.1., 20.1. 3.2.

Těšíme se na Vás 14. října od 18:30 hodin ve zkušebně Divadla Na zábradlí - Anenské náměstí 5 Praha 1. Abychom Vám zajistili místo, přihlaste se co nejdříve. Sejdeme se v kavárně Divadla Na zábradlí v 18.15 h.

Kurz Improvizace

Středy od 18:30 do 21:30

23.10., 6.11., 20.11., 4.12., 18.12., 15.1., 29.1., 12.2.

Těšíme se na Vás 23. října od 18:30 hodin ve zkušebně Divadla Na zábradlí - Anenské náměstí 5 Praha 1. Abychom Vám zajistili místo, přihlaste se co nejdříve. Sejdeme se v kavárně Divadla Na zábradlí v 18.15 h.

Improvizace - ukázka

Pondělí od 18:30 do 20:30

4.9.2024

16.9.2024

Těšíme se na Vás 16. září od 18:30 hodin ve zkušebně Divadla Na zábradlí - Anenské náměstí 5 Praha 1. Abychom Vám zajistili místo, přihlaste se co nejdříve. Sejdeme se v kavárně Divadla Na zábradlí v 18.15 h.Potřebujete víc informací?

Potřebujete víc informací? 

Neváhejte nás kontaktovat: info@skola21.com

Víkendovka

Sobota od 9:00 do 16:00

7.9.2024

28.9.2024

Těšíme se na Vás 27. ledna od 9:O0 hodin ve zkušebně Divadla Na zábradlí - Anenské náměstí 5 Praha 1. Abychom Vám zajistili místo, přihlaste se co nejdříve. Sejdeme se v kavárně Divadla Na zábradlí v 8:45 h.