IMPROvizace k Osobnostnímu rozvoji

     ✔ Hledáte aktivitu, která Vás vytrhne ze všednosti běžných dnů a                   může Vás posunout ve Vašem životě?

     ✔ Potřebujete s větším klidem zvládat osobní i veřejná setkání?

    ✔ Reagovat na nečekané situace?

    ✔ Nebo jste divadelníci tělem a duší, chtěli byste se rozvíjet v jevištním          projevu a naučit se základy improvizace?

Pokud je odpověď ano alespoň na jednu z výše uvedených otázek, pak je pro Vás kurz Improvizace k osobnostnímu rozvoji jako dělaný!

Co Vás čeká?

Během 8 tříhodinových setkání nabitých improvizačními cvičeními budete stát na jevišti i mimo něj. Díky bezpečnému prostředí a vedení naší lektorky budete objevovat svoje hranice, prozkoumávat je a budete -li chtít, dál je posouvat. Možná se o sobě něco nového dozvíte. Dost možná nasytíte kreativce ve Vás. A velmi pravděpodobně sami sebe překvapíte.

Kdo za tím vším stojí?

Hanka Velechovská Šmýdová - improvizátorka, herečka, učitelka. Člověk, který vedl spoustu komerčních i nekomerčních inovačních projektů. Osoba, která se snaží měnit svět dětí na českých školách. A taky členka jedné divadelní improskupiny. Pokud chcete vědět o Hance víc, mrkněte třeba na stránku Škola můj projekt. Nebo improvizace.cz.

Kolik Vás to bude stát?

Cena za celý kurz (8 x 3 hodiny) je 6 500 Kč. Pokud by peníze byly problém, ozvěte se nám. Pokusíme se společně najít řešení. 

Pokud by někdo nebyl rozhodnutý, je možné přijít 30.1.2023 na první úvodní workshop improvizace. Cena je 950 Kč

Termíny a místo kurzu:

Pondělky od 18:30 do 21:30

30.1., 13.2., 27.2., 13.3., 27.3., 10.4., 24.4., 8.5. - 2023

Těšíme se na Vás 30.1.2023 v 18:30 hodin ve zkušebně Divadla Na zábradlí - Anenské náměstí 5 Praha 1. Abychom Vám zajistili místo, přihlaste se co nejdříve. Sejdeme se v kavárně Divadla Na zábradlí v 18.15 h.

Potřebujete víc informací?

Neváhejte nás kontaktovat: info@skola21.com

IMPROvizace k Osobnostnímu rozvoji