TRANSFORMAČNÍ
CYKLUS

Dokážeš si představit,
co s tvým životem udělá 8 měsíců,
které věnuješ sám sobě? 

Registrace na rok 2019 spuštěny

Zapište se nezávazně na ročník 2019

Získáš dlouhodobou podporu. Změna se neděje ze dne na den. Pusť se s námi do opravdové transformace. 

„Rozpuštění a upevnění jednoho mentálního návyku trvá minimálně 21 dní.“ Dr. Maxwell Maltz


Tvým vnitřním světem tě
provede 5 výjimečných lektorů.

Jan Burian, Jan Benda, Lukáš Langer,
Jan Bím a Pavel Moric


Na své cestě se udržíš díky pravidelnosti a malé skupině
i v krizových momentech.

Podrží tě ve chvílích, kdy ti běžně dochází síly, odhodlání nebo motivace. Neobětuj dlouhodobé sny za krátkodobé potěšení. Kapacita kurzu je pouze 12 účastníků.

 “Už u původních kmenů byl úspěšný průchod životní změnou založen na skupině,

která držela pohromadě a ve které si lidé věřili, podporovali se a byli si blízcí. Tento pocit v dnešní době není snadné zažít, přitom je jedním z nejsilnějších nástrojů k osobní proměně.” 
 

Michaela Cmíralová 
autorka projektu

Co vám cyklus dá?

Neposilujeme vaše znalosti
a naučené dovednosti, posilujeme VÁS.

Zaměřujeme se na to, kdo jste, jak se na věci díváte, co si o nich myslíte, protože právě tady se rozhoduje o vašem úspěchu a životní spokojenosti. Stát si svobodně za sebou a přestat plnit sny a očekávání druhých. Nedívat se ven, ale dovnitř. V tom vám pomohou osvojené techniky, které budete moci pro svůj růst využívat po zbytek života. Transformační cyklus nabízí podporu v období jakékoli životní změny, a to svojí dlouhodobostí, pravidelností, uzavřenou skupinou a pěti výjimečnými lektory. Předají vám vhledy a nástroje, které vám krok za krokem umožní životní posun dotáhnout a uskutečnit.

Naučíte se bystřeji si všímat, co se ve vás děje (Mindfulness) a dovolit si být, jací právě jste (Self Compassion). Nahlédnout a pustit, co vás váže ke starým mentálním vzorcům a brzdí ve vaší spokojené cestě (vybrané techniky psychoterapie, Well-being, pozitivní psychologie). Posílíme to, co vám slouží dobře a podíváme se na vaši životní vizi a hodnoty (Soul Craft, hledání vize, mapa života) a integrujeme vše do každodenního života (koučink, motivace).


Komu je cyklus určen? 
Těm, kteří chtějí:

  • plně využívat svou osobní sílu, sami sobě rozumět
  • sebevědomě si za sebou stát
  • najít ve svém životě jasný směr, zápal a motivaci
  • nahlédnout bloky, co nám brání žít svůj život na plno
  • tvořit spokojené a upřímné mezilidské vztahy

Jak to bude probíhat?

Scházet se budete pravidelně 2x do měsíce večer od 18.30 do 21.30 v Praze v malé skupině limitované na 12 účastníků. Pracovat budete postupně se všemi 5ti lektory v propracované návaznosti témat a technik, které vám umožní ponořit se hlouběji do sebe, zpracovat, co je potřeba a vynořit se o to silnější.

Počet míst je omezen na 12, abychom zachovali osobní přístup a možnost jít do hloubky.


12 

účastníků

měsíců péče
a podpory

240

dní
 seberozvoje

15

večerních seminářů

2

víkendové retreaty


Intenzita cyklu je obdobná práci s osobním koučem,
jen jich budete mít k ruce pět.

Vaši průvodci


Jan Burian

Lektor Mindfulness (MBCT, Oxfordské centrum pro mindfulness), psychoterapeut, vede meditační skupinu v pražském centru Lotus a meditační ústraní.

Jan Benda

Psycholog, psychoterapeut, kouč, lektor manažerských dovedností jako je komunikace, řešení konfliktů, vyjednávání, asertivity a zvládání stresu a kurzů zaměřených na sebepoznávání, objevování a rozvíjení vlastního talentu, intuice, emoční inteligence a na využívání focusingu v manažerské praxi, iniciátor projektu Mindful Business.

Lukáš Langer

Psycholog, psychoterapeut, transpersonální kouč, lektor well-being, člen České společnosti pro analytickou psychologii a frekventant výcviku v analytické psychologii a jungovské psychoterapii, asistent Mudr. Milana Hrabánka při práci s technikou holotropního dýchání.

Jan Bím

Průvodce vnitřními krajinami. Vede doprovázené poutě, například celo-týdenní cestou hledání vize, pořádá semináře a provází “Přechodovými rituály” týkající se důležitosti iniciace člověka do jednotlivých životních etap.

Pavel Moric

Kouč, 7x Mistr ČR v Karate a trenér mistrů ČR v karate, nejlepší řečník na Job Academy 2014, aktivní speaker pro klub “Cesty úspěšných”, tvůrce projektu “Cesta vnitřního vítězství”.

Co se naučíte

metody se kterými se v rámci běhu setkáte
a schopnosti, které si osvojíte

Mindfulness - rozvoj stavu všímavosti
Skrze cvičení, při kterých vracíme pozornost do přítomného okamžiku, probudíme naši schopnost Mindfulness (všímavosti). Ta přináší jasnost v rozhodování, uvědomění si vlastních potřeb, pocit vyrovnanosti, sílu opřít se sám o sebe a ustát konfliktní situace.
 

„Pokud si nevšimnete, co se děje, nemáte možnost to změnit.“ M.C.
 

Self Compassion - laskavost a soucit nejen k sobě samým
Skrze sestavu technik budeme pracovat na naší schopnosti přijímat to, kým jsem. Tato cesta přináší posílení sebedůvěry a sebeúcty. Rozvíjí naši intuici, emoční inteligence a kvalitu našich vztahů. 
 
“Proč se soudit, když se můžeme obdivovat.” M.C. 
 

Hlubinná psychologie - setkání s tím, co nás v životě stále dokola brzdí
Setkáme se s archetypy, budeme pracovat se symboly a jejich prostřednictvím i se svými vnitřními šrámy. Dostaneme možnost je lépe nahlédnout, pochopit a přijmout. Metody jsou založeny na práci C. G. Junga

"Your vision will become clear only when you can look into your own heart. Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes."
C. G. Jung


Well being a pozitivní psychologie - jak se dostávat do pohody
Osvojíme si techniky pro posilování našich silných stránek, schopnosti žít to, co nám dává smysl a vyrovnávání se s psychickou zátěží. Zároveň si nastavíme work-life balanc a tím se naučíme obnovovat a udržovat harmonii v dením našem životě.
 

Soul Craft - pochopíme, kde se na naší cestě životem nacházíme a co je třeba k dalšímu kroku
K úspěšnému projití naší životní změny využijeme učení o člověku a jeho vývojových fázích, jehož autorem je americký psychoterapeut Bill Plotkin. Jeho přístup vnáší do naší moderní uspěchané doby moudrost našich předků, která nám pomáhá opět stanout ve svém středu a otočit pozornost k hodnotám, které do života vnáší hluboký smysl. 


Práce s osobní motivací, vizí a realizace našich záměrů v běžném životě
„Ke konci cyklu s pomocí kouče integrujete vše, na co jste si přišli, do vašeho každodenního života.“ M.C.

Cena

První ročník tohoto cyklu jsme otevřeli za výjimečnou cenu
24 000 Kč

(standardní cena 40 000 Kč)

Po odeslání přihlášky Vám přijdou na email informace o dalším postupu.
Konkrétní termíny a platební podmínky najdete níže.

Zapište se nezávazně na ročník 2019

Máte otázky?

Ráda Vám řeknu více k cyklu a lektorům
na tel. 724 001 915
nebo emailu: michaela@skola21.com


Konkrétní termíny a Platební podmínky

Termíny setkávání (přibližně)
10. 10. (setkání s lektory v kruhu)
17. 10., 31.10., 14.11., 28.11., 12.12.,
víkend 11. - 13.1.
23.1., 6.2., 20.2., 6.3., 20.3., 3.4., 
víkend 6. a 7.4.
17.4. , 1.5.,
15.5. (společný zakončující kruh)


Časový rozvrh večerů a víkendů a místa konání
Večery vždy středa večer, 3 hodiny, 18.30 - 21.30, místo konání Praha (konkrétní místo bude upřesněno)
Víkend 11. - 13.1. Praha, 9.30 - 17.00, Ne 9.30 - 17.00
Víkend 6. a 7.4. okolí Prahy (konkrétní místo bude upřesněno), zahájení společnou večeří v 19.00, odjezd neděle 16.00 po obědě

Platební podmínky
Kurzovné se hradí ve dvou částkách. Záloha 5000 Kč je splatná do 10 dnů od okamžiku kladného vyrozumění o přijetí do kurzu. Zbývající část kurzovného 19.000 Kč je nutno uhradit do 30. 8. 2018. Na základě dohody je možné částku splácet v měsíčním splátkovém kalendáři s doplacením plné částky do začátku kurzu (10. 10. 2018). Přijati budou ti uchazeči, které na základě jejich motivačního dopisu vyrozumíme kladně o přijetí a zároveň mezi prvními 12cti zaplatí nebo budou postupně splácet kurzovné.

V ceně není ubytování v rámci druhého z víkendů, kdy se pojedeme odreagovat do lesů a krásné přírody za Prahu. Odhadem budete za ubytování platit na místě cca 1500 Kč na člověka i se stravou. Částka bude placená na místě přímo ubytovně.

Storno podmínky
Pokud svou účast budete nuceni zrušit ze závažných zdravotních důvodů, dejte nám to vědět ihned, jak k tomu dojde. Při zrušení účasti z vážných zdravotních důvodů do 30 dnů před začátkem kurzu je storno poplatek 30 % kurzovného. Po uplynutí této lhůty je platba kurzovného nevratná. Můžete za sebe ale najít náhradu.

Počet účastníků kurzu
Počet míst v cyklu je limitován pouze na 12 účastníků, aby práce byla přínosná pro každého jednotlivce.