Radost, lehkost a bytí
Sebepoznávací, prožitkový, pohybový
i povídací, takový seminář bude.

večer – 300 Kč

Seminář, ve kterém budeme odvážně
(i neodvážně:) prozkoumávat hloubky
našeho vnitřního světa.

Společně zkusíme posouvat hranice naší komfortní zóny, abychom mohli pocítit svobodu svého bytí. Krajinou naší psychiky vás budou provázet dvě rošťandy, které se s radostí pouštějí do hlubin svojí duše.

„Pocítit svobodu svého bytí.“

Co ti kurz dá?

  • Naučíš se vnímat sám sebe skrze tělo a nejen své myšlenky
  • Naučíš se, co to je pociťovaný smysl
  • Vyzkoušíš si, jaké to je nehodnotit, neodsuzovat, nesrovnávat, pustit své strachy a nejistoty
  • Ukážeme si, jak o svůj vnitřní prostor pečovat a trochu ho zrenovovat, vymalovat a udělat si v něm hezky
  • Zase se o krůček víc poznáš a přijmeš
  • Pociťovaný smysl aneb jednoduché techniky, jak být sám k sobě všímavější
  • Skrze cvičení a prožitek si zvědomíme své zakořeněné vzorce a naučíme se jak s nimi pohnout a třeba i zahodit, tak aby nám v sobě bylo lehčeji a svobodněji
  • Vyzkoušíme si jaké to je být autentický
  • Naučíme se základní dechové a meditační praxe

Přijď se přiblížit sám sobě!
Bez odsuzování, hodnocení a výčitek.
Dovolíme si být a cítit se v tom spolu dobře.

Podíváme se, kdo jsme, z čeho se skládáme a jak s těmito svými částmi vůbec zacházet. Hravě v relaxaci a pohodě (dyť přece o nic nejde :).

Lektorky

Kami Dvořáková

Kami Dvořáková se ráda pouští do hlubin sebepoznávání prostřednictvím dechu, uvolněnosti těla, a praktik laskavosti k sobě a druhým. Je ve svém nitru divoženkou, která se navenek projevuje jako lektorka a výzkumná pracovnice dobrého bytí:) Po 10 letech práce a studia v USA se rozhodla vrátit do rodné země a sdílet své zkušenosti a poznatky. V současné době se věnuje projektům rozvíjení psychické pohody a zdraví na Karlově Univerzitě a v Národním ústavu duševního zdraví.

"Těším se na naše společné dobrodružství, kdy se budeme navzájem učit jeden od druhého a prozkoumávat naše unikátní zážitky a pohledy na svět. Všichni z nás v sobě skrývají moudrost a laskavost, která jen čeká na ten správný moment, aby se rozzářila. Bude mi ctí být součástí vaší cesty a společně objevovat krásy života."
Kami

Michaela Cmíralová

Michaela je neúnavný průzkumník života a jeho skrytých krás a tajů. Momentálně vede v Praze Školu 21 se záměrem objevovat a nabízet možné cesty k naší podstatě a tedy i naší přirozené jasnosti a radosti ze života. Věnuje se studiu šamanismu, chci-kungu, meditacím a práci s dechem.

“Mojí největší vášní je nechat se fascinovat životem, lidmi, zkoumat a poznávat to, co je očím často schováno. Od mala věřím, že za věcmi je víc, než vidíme a tak krok po kroku tyto taje skrze nejrůznější směry a tradice poznávám a v semináři s vámi budu s radostí sdílet, co jsem se díky mnoha svým učitelům a zkušenostem naučila.”
Míša

Co prožiješ?

Můžete se těšit na spanilou jízdu s radostí,
lehkostí a velkým úsměvem.

Společně si vytvoříme bezpečné prostředí a skupinu, ve které nám bude dobře pro sebereflexi, sdílení, a úctu jeden k druhému. Na naší cestě si projdeme různými přístupy k uzemňování, všímavosti, sebelaskavosti, poznávání sebe sama a jeden druhého, a možná i rozplynutí našich navyklých způsobů jednání.

Těšíme se na vás!

4 večery od 23. 11. 2017

termín /// čtvrtky 24. 11., 30. 11., 7. 12., 14. 12.
čas /// od 18 do 21 hod.
místo /// Letohradská 1, Praha 7, 170 00
cena /// samostatný večer 300 Kč

Koupit samostatný večer:
300 Kč

Nehodí se ti termín?

Nech nám kontakt a budeme tě informovat o dalších termínech.

máš dotaz? info@skola21.com