Co je 21čKA?

21čky jsme spustili minulý rok,
protože jsme měli plnou hlavu otázek
a nikdo nám neuměl dát odpovědi.

Míša ze ŠKOLY 21

Rozhodli jsme se tak vybírat palčivá témata, se kterými se všichni potýkáme den co den a pozvat si odborníky a lidi s mnoha zkušenostmi, abychom je měli naživo před sebou a mohli se jich otevřeně zeptat na cokoli, co nám už dlouho leží v hlavě.


Není tu pódium, není to přednáška. Je to prostor, ve kterém si můžete přijít pro cokoli, co v daném momentu potřebujete zjistit, pochopit, vyzkoušet si, poslechnout si…můžete se ptát, nemusíte.

Večer je neformální, uvolněný, veselý i vážný, pokud chcete, občas se naučíte nějaké nové techniky, pokaždé je to prostě trochu jinak, aby nebyla nuda. Jisté je ale to, že potkáte fajn lidi, kteří se nezajímají jen o sebe, ale i o své okolí, uslyšíte zajímavé věci, třeba se i zamyslíte, možná vám přijde “Aha” moment a možná si odnesete nadšení, radost, uvolnění a někdo třeba i uvědomnění, kterým ze dne na den změní svůj život.

Přijď na další 21čku:

Proběhlé 21čky:

26.9.

Kdo jsem teď a tady?
diskuzní večer 21čka

Proč trávíme většinu času v minulosti a budoucnosti? Domněnky, vzpomínky, touhy. Co z toho jsme skutečně my a jak se v tomhle neustálém proudění umět zastavit a chvílí jenom tak být? A co by mi tohle bytí mohlo jako přinést?

hosté /// Lukáš Dastlík, Joshi, Jiří Charvát
26. září /// 150 - 200 Kč

31.10.

Kudy k dospělosti?
diskuzní večer 21čka

Pamatujete, jak jsme se těšili na svou první občanku? Odteď
už bude všechno jiný, mysleli jsme si. Jasně, začali jsme chodit na brigády a vydělávat první peníze, ale pořád to nějak nebylo ono…

hosté /// Jan F. Bím, Lucie Luňáčková a další
31. října /// 150 - 200 Kč